Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia:

- czas realizacji zamówienia podany jest na stronie produktu pod jego nazwą, może on wynosić od 2 do 21 dni roboczych, w zależności od towaru.

 - przy zamówieniach złożonych podczas dropu lub promocji czas wysyłki może zostać wydłużony, z powodu dużej ilości zamówień .

- w przypadku zamówień składających się z produktów o różnym czasie realizacji, za czas realizacji całego zamówienia należy uznać najdłuższy podany czas realizacji. 

 

Pamiętaj! Działamy w duchu Slow Fashion, dłuższy czas wysyłki pozwala nam na produkcję towaru po jego zakupie przez klienta, dzięki temu unikamy nadprodukcji :)

 

Czas realizacji (obejmuje: produkcję, przygotowanie do wysyłki oraz spakowanie paczki), nie obejmuje czasu dostawy. Czas realizacji jest zależny od zamówionego produktu i może wynosić od 2 do 14 dni roboczych.

Czas dostawy (od odebrania paczki przez kuriera do dostarczenia jej do klienta) jest zależny od przewoźnika, przeważnie zajmuje 1-2 dni robocze. W przypadku wysyłek zagranicznych czas ten ulega wydłużeniu.

 

Pamiętaj, wybierając dostawę do punktu (np. Paczkomaty InPost) ograniczasz emisję CO2 :)

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium