Gwiazdka

Poznaj nasze wartości

Jesteśmy wyjątkową, polską marką odzieżową. Z ogromnymi sukcesami działamy w branży slow fashion. Naszą filozofią jest tworzenie kolekcji opartych na przemyślanej, zrównoważonej produkcji. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego też wszystkie ubrania szyjemy w Polsce, współpracując z lokalnymi firmami na Mazurach.

Gwiazdka

Oprócz odzieży posiadamy w naszej ofercie torby, artykuły papiernicze, a także ręcznie rolowane kadzidła. Wszystkie nasze produkty spełniają standardy etycznej i przyjaznej dla środowiska produkcji. Materiały, z których szyta jest odzież posiadają certyfikaty O-EKO lub GOTS. W ten sposób dbamy o środowisko i szerzymy ideę odpowiedzialnej mody. Do tego są przyjazne i bezpieczne w kontakcie ze skórą, dzięki czemu nosi się je niezwykle wygodnie.

Każdy z naszych produktów ma swoją oddzielną historię, dzięki czemu wszystkie kolekcje są wyjątkowe. Koncept samej marki powstał podczas długich, letnich spacerów w mazurskim lesie. To właśnie natura natchnęła nas do zrealizowania tak niezwykłego pomysłu, przez co również z tego powodu ochrona środowiska i działania na rzecz dobra innych są dla nas tak ważne.

Główną inspiracją marki są lata 60, 70, 80 i 90. Idziemy z duchem poprzednich dekad łącząc ze sobą niepowtarzalne kroje i odważne kolory. Stawiamy na szaleństwo i wyzwolenie w każdej dziedzinie. Nie lubimy wchodzić w określone ramy, ale mamy również modowe propozycje dla tych, którzy wolą klasykę. Mała czarna czy biały top wyglądają dobrze do wszystkiego, a kiedy są z tak wysokogatunkowych materiałów, jak nasze, można stworzyć z nich wspaniałe, eleganckie stylizacje.

Wszystkie nasze kolekcje tworzymy z serca. Dlatego też 5% naszego zysku trafia do organizacji dobroczynnych. Wierzymy, że każdy z nas może zrobić coś dobrego dla świata i chcemy być tego częścią. Pozytywną zmianę zaczęliśmy od siebie, a teraz pomagamy w niej innym.

Co jeszcze wyróżnia nasze podejście? Jesteśmy bardzo transparentni. Wiedząc jak ważna jest etyczna i odpowiedzialna moda, szczegółowo informujemy o tym, co składa się na cenę naszych produktów. Marża to jedynie niewielka jej część, dlatego też nasi klienci mogą mieć pewność, że idzie za nią naprawdę wysoka jakość szycia i materiałów.

Filozofia slow fashion

Tworząc naszą markę od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy działać zgodnie z filozofią slow fashion. Wierzymy w to, że moda może być etyczna i odpowiedzialna, a produkcja kolejnych ubrań nie musi być zbyt dużym obciążeniem dla środowiska, w którym żyjemy. Nasza odzież, a także torby oraz pozostałe akcesoria są tworzone z materiałów, które są dla niego przyjazne. Posiadają one certyfikaty O-EKO lub GOTS, co tylko potwierdza, jak ogromne ma to dla nas znaczenie.

Filozofia slow fashion jest nam bliska pod różnym względem. Chcąc być jak najmniejszym obciążeniem dla naszej planety, wykorzystujemy bezpieczne materiały, ale to nie wszystko. Wszystkie produkty szyjemy tylko i wyłącznie na zamówienie. W ten sposób unikamy nadprodukcji, a co za tym idzie – przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów.

Zgodnie z filozofią slow fashion, ogromną uwagę przykuwamy do tego, żeby ubrania były jak najwyższej jakości. Chcemy, żeby służyły jak najdłużej, co również ma pozytywny wpływ na środowisko.

Gwiazdka

Transparentność

Naszym wyróżnikiem w branży jest transparentność, która również świetnie wpisuje się w filozofię slow fashion. Na każdym etapie działamy w sposób etyczny – także jeśli chodzi o sprzedaż. W karcie każdego produktu wskazujemy jakie elementy składają się na jego cenę całkowitą. Zawsze informujemy ile wynosi koszt szycia i materiału, jaką częścią ceny są podatki i prowizje, a także ile wynoszą koszty stałe i marża.

Dzięki temu, że jesteśmy transparentni, zaufało nam już wielu klientów, którzy, tak jak my, cenią sobie odpowiedzialną modę i chcą być blisko niej. W jasny sposób informujemy także o wydłużonym czasie wysyłki. Z reguły wynosi on od 7 do 14 dni roboczych. Wynika to z tego, że wszystkie produkty szyjemy na zamówienie, aby zgodnie z filozofią slow fashion, nie przyczyniać się do nadprodukcji.

Zależy nam na tym, żeby być jak najbardziej przejrzystym, dlatego też regularnie działamy w social mediach i dajemy naszym klientom możliwość szybkiego kontaktu.

Gwiazdka Gwiazdka

Nasza polityka

Jako marka odzieżowa działająca w branży slow fashion, wszystkie nasze działania skupiamy na etycznej i przyjaznej dla środowiska produkcji. Z miłości do tego, co nasz otacza i troski o lepsze jutro, szyjemy ubrania z wysokiej jakości materiałów – bawełny i włókna bambusowego. Dzięki temu są one nie tylko wygodne, ale też mogą być noszone przez długie lata.

Ochrona środowiska jest dla nas niezwykle ważna, dlatego też szyjemy ubrania z tkanin posiadających certyfikaty O-EKO lub GOTS, a do tego wykorzystujemy opakowania z naturalnych surowców i materiałów z recyklingu. Używamy nawet ekologicznej taśmy pakowej, co sprawia, że ograniczamy negatywny wpływ na środowisko do minimum.

Zachęcamy naszych klientów do odpowiedzialnych zakupów, a sami jesteśmy wobec nich transparentni. Dużą wagę przykuwamy również do ograniczania emisji CO2. Z tego względu skracamy łańcuch dostaw, współpracując jedynie z polskimi firmami. To pozwala nam również wspierać polską gospodarkę.

Tworzymy w Polsce

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest gospodarka, dlatego też współpracujemy tylko i wyłącznie z polskimi firmami. Są to między innymi lokalne szwalnie i drukarnie. Z Polski pochodzą także wykorzystywane przez nas półprodukty – również te, z których tworzone są opakowania.

Współpracując z lokalnymi firmami pomagamy nie tylko samym przedsiębiorcom, ale i ich pracownikom. Przyjmując od naszych klientów kolejne zamówienia, doprowadzamy do tworzenia nowych miejsc pracy.

Wspierając polskich przedsiębiorców i gospodarkę jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska. Jest to możliwe dzięki skróceniu łańcucha dostaw. Krótszy transport to znaczne ograniczenie, tak szkodliwej dla naszego klimatu, emisji CO2.

Jako polska marka odzieżowa, oferujemy tylko i wyłącznie ubrania najwyższej jakości. Zawsze szyjemy je na zamówienie, po zakupie przez klienta, unikając w ten sposób nadprodukcji oraz zbędnych kosztów magazynowania.

Gwiazdka
Gwiazdka

Zapisz się do
newslettera