WYMIANA

Jeżeli chcesz wymienić produkt zapoznaj się z procedurą wymiany 🙂

1) Na zgłoszenie chęci wymiany masz 14 dni od dnia otrzymania paczki. Aby zgłosić wymianę wypełnij formularz i nadaj przesyłkę zwrotną (pokazuje się on po naciśnięciu przycisku poniżej – “Nadaj przesyłkę zwrotną). Etykieta zwrotna / kod zwrotu ważne są przez 14 dni.

2) Pamiętaj, że wymiana produktów nie wydłuża terminu zwrotu towaru, co oznacza, że termin na odstąpienie od umowy / zwrot towaru wynosi 14 dni od dnia otrzymania pierwszej paczki.

3) Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wymiany jest odesłanie nieużywanej / niepranej odzieży. Zwrot towaru przesiąkniętego zapachem dymu papierosowego / potu lub posiadający inne ślady użytkowania wykraczające poza sprawdzenie towaru (takie jakie jest możliwe w sklepie stacjonarnym) może zostać odrzucony.

4) Wymieniamy produkty w obrębie innego rozmiaru lub koloru. Nie ma możliwości wymiany produktu na inny model.

5) Prosimy o dołączenie do paczki formularza wymiany (POBIERZ) – wydrukowanego lub napisanego odręcznie. Dzięki temu rozpatrzenie wymiany pójdzie sprawniej i szybciej 🙂

*Paczka z nowym produktem wysyłana jest na adres / do paczkomatu podanego w pierwotnym zamówieniu

*W przypadku, gdy nie posiadamy na stanie towaru, który został wybrany na wymianę, zlecamy jego uszycie (czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych). Gdy nie jest to możliwe (np. w przypadku wycofania go ze sprzedaży lub przyczyn niezależnych od nas) dokonujemy zwrotu środków.

Koszt zwrotu towaru do sklepu pokrywa klient. W przypadku odesłania całego zamówienia zwracamy pełną zapłaconą przez klienta kwotę (cena produktu + koszt dostawy). Zgodnie z art. 33 i 34 ust. 2 i 4 ustawy o prawach konsumenta.

[BANER-WZ]