ZWROT

Jeżeli chcesz zwrócić zamówienie – odstąpić od umowy prosimy o zapoznanie się z procedurą zwrotu 🙂

1) Na zgłoszenie chęci zwrotu masz 14 dni od dnia otrzymania paczki. Aby zgłosić zwrot wypełnij formularz i nadaj przesyłkę zwrotną (pokazuje się on po naciśnięciu przycisku poniżej – “Nadaj przesyłkę zwrotną). Etykieta zwrotna / kod zwrotu ważne są przez 14 dni.

2) Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia zwrotu jest odesłanie nieużywanej / niepranej odzieży. Zwrot towaru przesiąkniętego zapachem dymu papierosowego / potu lub posiadający inne ślady użytkowania wykraczające poza sprawdzenie towaru (takie jakie jest możliwe w sklepie stacjonarnym) może zostać odrzucony.

3) Prosimy o dołączenie do paczki formularza zwrotu (POBIERZ) – wydrukowanego lub napisanego odręcznie. Dzięki temu rozpatrzenie zwrotu pójdzie sprawniej i szybciej 🙂

4) Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności za pobraniem, zwrot należności wykonujemy na podane w formularzu zwrotu konto bankowe. Czas księgowania zależny jest od banku i może zająć od 1 do 7 dni roboczych.

5) Pamiętaj, aby produkt zabezpieczyć przed uszkodzeniami w trakcie transportu (zamoczeniem, ubrudzeniem, wypadnięciem z paczki)

5) Koszt zwrotu towaru do sklepu pokrywa klient. W przypadku odesłania całego zamówienia zwracamy pełną zapłaconą przez klienta kwotę (cena produktu + koszt dostawy). Zgodnie z art. 33 i 34 ust. 2 i 4 ustawy o prawach konsumenta.

[BANER-WZ]